Rozmówki

Rozmówki angielskie” (Pawlikowska Beata)
Beata Pawlikowska potrafi zaskoczyć nawet książką, która (mogłoby się wydawać) nie może być ciekawa. Tak właśnie stało się w przypadku „Rozmówek angielskich” jej autorstwa. W książce, znów wykorzystując swoje podróżnicze doświadczenie, zawarła rozmówki dla tych którzy, np. zgubili okulary, stali się ofiarami kradzieży albo wypadku samochodowego, są niepełnosprawni, są weganami albo wegetarianami, szukają przygód (również miłosnych), zbierają monety, są turystami, płetwonurkami, narciarzami, podróżnikami, kibicami i tak dalej.

Rozmówki ukazały się 17.04.2013r.

Rozmówki angielskie. Z nami się dogadacie” (opracowanie zbiorowe, wydawca Lingea)
Są to czytelne i zawierające wiele przydatnych zwrotów potrzebnych w różnych sytuacjach życiowych, rozmówki. Przydadzą się zarówno osobom porozumiewającym się na dosyć dobrym poziomie językiem angielskim jak i osobom zupełnie go nie znającym. Ułatwią komunikację i podróże.

Rozmówki ukazały się 27.03.2013r.

Rozmówki angielskie” (opracowanie zbiorowe, wydawca Buchmann Sp. z o.o.)
Klasyczne, zawierające szeroką gamę potrzebnych w różnych sytuacjach życiowych anglojęzycznych zwrotów, wyrażeń, słów. Przydadzą się nie tylko podczas pobytu za granicą lub w otoczeniu obcokrajowców, ale również podczas uczenia się języka.

Rozmówki ukazały się 16.05.2012r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *